ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 5Teuta-live458prej Tue 12 Feb 2008 - 12:53
enischee Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa835prej Mon 14 Apr 2008 - 22:34
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa715prej Fri 11 Apr 2008 - 14:39
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa699prej Fri 11 Apr 2008 - 14:37
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa778prej Mon 7 Apr 2008 - 22:30
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa808prej Thu 27 Mar 2008 - 23:53
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa1081prej Thu 27 Mar 2008 - 23:50
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa714prej Fri 21 Mar 2008 - 14:19
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa713prej Fri 21 Mar 2008 - 14:17
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa1429prej Mon 17 Mar 2008 - 23:28
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa438prej Thu 13 Mar 2008 - 22:42
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa432prej Wed 12 Mar 2008 - 18:31
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin440prej Mon 10 Mar 2008 - 17:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0DeQaNaSjA359prej Sat 8 Mar 2008 - 17:42
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0DeQaNaSjA351prej Sat 8 Mar 2008 - 17:41
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1DeQaNaSjA368prej Sat 8 Mar 2008 - 17:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0DeQaNaSjA334prej Sat 8 Mar 2008 - 17:39
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin380prej Sat 8 Mar 2008 - 17:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa481prej Thu 6 Mar 2008 - 18:45
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa328prej Thu 6 Mar 2008 - 18:41
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin358prej Wed 5 Mar 2008 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Lio407prej Wed 27 Feb 2008 - 17:28
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Lio525prej Wed 27 Feb 2008 - 17:20
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa436prej Mon 25 Feb 2008 - 10:34
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2MiRa728prej Sun 24 Feb 2008 - 12:56
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1MiRa496prej Sat 23 Feb 2008 - 4:16
M!r! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa351prej Tue 19 Feb 2008 - 23:17
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2GeTuShJa1508prej Tue 12 Feb 2008 - 12:51
enischee Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa406prej Thu 7 Feb 2008 - 23:47
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa866prej Thu 7 Feb 2008 - 23:42
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa399prej Thu 24 Jan 2008 - 19:14
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0GeTuShJa556prej Sun 20 Jan 2008 - 13:02
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa848prej Sun 20 Jan 2008 - 1:04
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa729prej Thu 17 Jan 2008 - 17:14
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0DaDuShjaa966prej Tue 15 Jan 2008 - 16:12
DaDuShjaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0DaDuShjaa399prej Tue 15 Jan 2008 - 15:57
DaDuShjaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Buquja_rr532prej Mon 14 Jan 2008 - 20:21
Buquja_rr Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa329prej Sun 13 Jan 2008 - 15:32
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa370prej Sat 12 Jan 2008 - 23:06
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0MiRa318prej Sat 12 Jan 2008 - 17:04
MiRa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
10 10
Global announcement Global announcement
10 10