ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njė burrė gjen mi tė ngordhur nė birrėn e tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Njė burrė gjen mi tė ngordhur nė birrėn e tij   Mon 14 Jan 2008 - 12:28

Njė rumun ėshtė dėrguar shpejt nė spital pasi qė kishte gjetur njė mi tė ngordhur nė shishen e tij tė birrės. Mihai Stanescu, 32-vjeēar, nga qyteti Bacau i Rumanisė, ka pėrfunduar nė emergjencėn e spitalit pėr shkak tė helmimit me ushqim.

"Thjesht e hapa shishen e birrės dhe ia qova disa gllėnjka. Shija ishte shumė e ēuditshme dhe kur e shikova mė afėr e pashė njė mi duke notuar nė birrėn time", ka thėnė ai.

Burri ka alarmuar zyrtarėt lokalė pėr mbrojtjen e konsumatorėve tė cilėt kanė nisur njė hetim.

Inspektori kryesor i standardeve tregtare Mihai Miclaus ka thėnė: "Ne do tė kontrollojmė tė gjitha paketimet e birrave pėr tė parė nėse ka raste tjera tė tilla. Mė pas do tė kontaktojmė prodhuesin dhe tė shohim kush ėshtė pėrgjegjės pėr kėtė gjė".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė burrė gjen mi tė ngordhur nė birrėn e tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: