ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gjendet krimineli mė i marrė nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Gjendet krimineli mė i marrė nė botė   Mon 14 Jan 2008 - 12:29

Nė Republikėn e Afrikės sė Jugut shkalla e kriminalitetit ėshtė jashtėzakonisht e lartė, dhe kėtė e ka marrė pėr bazė njė njėzetvjeēar anonim, kur kishte vendosur tė paraqiste vjedhjen e celularit tė tij.

Siē informon gazeta jug-afrikane, Star , forcat policore tė kryeqytetit tė Afrikės sė Jugut kanė informuar publikun se kanė arrestuar, siē kanė theksuar, “kandidatin pėr kriminelin mė tė marrė nė botė”.

Nė fakt, gjatė vikendit njė njėzetvjeēar nė panik ka vrapuar nė stacionin e afėrm policor qė tė paraqiste vjedhjen e celularit tė tij. Kishte pohuar se ishte sulmuar nga njė bandė lokale dhe nėn kėrcėnimin e armėve ia kishin marrė celularin.

Zyrtarėt e policisė kishin shėnuar tė gjitha tė dhėnat, pėrfshirė edhe numrin e celularit tė vjedhur, dhe kishin filluar tė punonin nė hulumtimin e krimit tė supozuar.

Hapi i parė ka qenė thirrja e numrit tė celularit tė vjedhur, dhe nuk janė ēuditur pak, kur celulari ka filluar tė cingėronte mu nė stacionin policor. Mė saktėsisht nė xhepin e pantallonave tė personit, i cili kishte ardhur tė paraqiste vjedhjen.

Edhe pse ka tentuar tė nxirret nė tė gjitha mėnyrat e mundshme, kjo nuk i ka shkuar pėr dore. Nė vend qė tė dėgjonte arsyetimet e tij tė kota, policia e ka arrestuar nėn akuzėn pėr dėshmi tė rreme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 28
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Gjendet krimineli mė i marrė nė botė   Fri 18 Jan 2008 - 23:26

si me kane fore kio koka kane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Gjendet krimineli mė i marrė nė botė   Sun 20 Jan 2008 - 19:37

e qa me ba napoleon sdi qa a kan veq kryesorja koka gjet ahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjendet krimineli mė i marrė nė botė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjendet krimineli mė i marrė nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: