ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta per hasen dhe hysen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:43

Titulli: Shkova ne shpi

on kan Hasa edhe Hysa edhe tu u shetit rruges nuk e shohin ni grop te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta nese nuk dalum une shkova ne shpi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:43

Titulli: provimi i hases e hyses

ish kan ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n“provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:43

Titulli: vjerrsha

kan hi hasa edhe hysa me vjedh ne bank edhe hasa hin ne brendi te bankes e hysa rrin me rujt te dera
edhe vjen nje polic edhe i thote hyses qka po ban e ky i thote se jam te shkrujt vjerrsha , polici i donte vjerrshat edhe i thote lexoma nje , ja nis hysa
LINDI DJELLI
PERENDOJ HANA
IK HAS
SE TU QI NANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:44

Titulli: hasa e husa ne burg

hasa e husa ishin kon ne burg e hasa mer ni gur e nis me shkrujt te muri i thot husa mos o has mos shkruj se po na perzan prej burgu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:44

Titulli: Hasa Hysa


U kan Hasa edhe Hysa hasa u kan i meqem e hysa u kan budall edhe jon shku me ni provim te historis edhe u hi hysa. Ja ka bo profesori a e din kush u kan sundusi ma i madh ne bot ai ka than hitleri ne cilin vit ka vdek ja ka bo 1948 a ka pas jet para dinisaurve ai ka than po shkenca e ka zbulu bota nuk o tu besu edhe u dal ai krejt pergjigjet e sakta edhe ja ka bo hasa hyses pergjigjet ishin hitleri 1948edhe shkenca e ka zbulu bota nuk osht duke besu edhe u hi hysa ja ka bo profesori qysh e ki emrin ai ka than hitler sa vjet i ki ai ka thon 1948 a je budall.... shkenca e ka zbulu bota nuk osht tu besu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:44

Titulli: Hasa e HysaIshin kan Hasa e Hysa edhe ishin shku ne 1 lokal edhe e shohin veten ne pasqyre,ato nuk kishin pa paqyre kurr edhe i thot Hasa Hyses a jan qito kojshiket tona,Hysa thot po,Hasa i thot a shkojna e i folum tu dasht mu qu e mi fol edhe ato qohen ne pasqyre ,Hasa i thot Hyses leje se po vin ato me na fol neve .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:45

Titulli: Pat S'Patt.....

Ish Kan Hasa Edhe Hysa Eddhe Pja Ban Hasa Hyses ... HYS Qsyh Jam Kan Tu La Ne DETI Midsi Detit Veq Kur Om Ka Dal PESHKAQENI E Qka Me Boe Une Si Te Hypi Me Ni Dru ... Edhe Pja Ban Hysa Pse Bre Has Po Ren Po Ku Ka DRU Midsi Detit ... I Kthehet HASA e Ja Ban : O HYS PAT SPAT TI U DASHKE ME HYP SE AJ TE FSHIKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   Mon 14 Jan 2008 - 13:49

Titulli: Violina

Jon kan Hasa e Hysa edhe e kan ble ni violin e o dasht me qu en katin e 100.E tash kur mrrijn te kati i 94 ja bon Hasa Hysen hys e kom ni lajm tmir e ni lajt t'keq cilin lajm po don me ta tregu tparin Hysa ja bon tmirin Hasa ja bon Lajmi i mir osht qi edhe 6 kat e mrrijna e lajmi i keq osht qi e kena gabu Hymjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per hasen dhe hysen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per hasen dhe hysen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Humor-
Kėrce tek: