ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta per shkolla

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 13:59

Titulli: Djali dhe baba

u kan ni her ni djal edhe e ka kry gjys`vjetorin e par edhe i ka than baba hajde ti shoh notat .. Djali i thot : "Ksaj here notat si kam shum mir " qyqy.. n matematik 1`sh pse ?? msusja um veti sa bajn 3+2 un i thash 5 tani um veti 2+3 i thash qasi muti .. qyqy edhe n histori pse ??? m veti kush e ka vra napoleon bonaparten i thash " arsimtar a shpijun po tu dokna a " ma qitni 1`sh edhe mi dha 2 shpulla e m`tha " mu qu krejt dyjaja n kam s ta hjeki nishin ..qyqy edhe n gjuh shqipe n gjuhen e nanes pse ?? ehh qe qka m veti m tha " Lendita Doli n 3 t nates .. qka osht lendita i thash " RROSPI " qysh me dal n 3 t nates n qytet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 13:59

Njehere mesuesja duke spjeguar mesimin i pyet nxenesit a din dicka per zemren.Ngrehet Agoni dhe i thot mesueses se zemra ka kembe.Mesuesja e kundershton dhe e pyet se ku e ka degjuar kete fjal.PO ateher i pergjigjet djali pse babi i thot mamit 'zemer hapi kemet'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:00

Titulli: papagalli&prifti

ishte kan nji hogj edhe e kishte pas nji papagall edhe hogja e kishte mesu papagallin qa te han me than bismilahe edhe kur nji dit e dergon ne pazar edhe kur vjen me e blej nji prift edhe e merr papagallin prifti e dergon ne banes edhe kur ti qet prifti ushqim papagalli ja ban bismilahe e ti vjen inati thot komeja humb ket shprehje edhe nuk i qet me hanger nji muj dit kur ti qet mbas nji muje papagalli ja kthen ELHAMDULILAH shkoj ramazani....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:00

Titulli: Trandelina

Ne oren e gj.shqipe profesori po ben perseritje.Kush do na shkruaje nje fjali me emrin Trandelina?Cohet Genci dhe shkruan :Trandelina eshte punetore.
Edhe nje tjeter fjali me emrin Trandelina,cohet Mimoza dhe shkruan :Sot me Trandelinen shkuam ne party. Ashtu pra shume mire pergj-et profesori.Nje nxenes sikur me frige con gishtin por sesht i sigurt a te shkruan,profesoru pasi e shikon e nxjer ne drase,nxenesi shkruan :Trandelina eshte kurve!Profesori nervozohet dhe e reh nxenesin dhe e nxjer perjashta.Pas mbarimit te ores profesori e theret nxenesin dhe e pyet :hey djali ku banonte ajo trandelina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:00

Titulli: mesuesja

ka qen njeher nje nxenes i cili beri zurm dhe mesuesj i tha te del ne drras te zez dhe te vizaton nje tren duke ecur.Mesuesja u kthye me shpin kah djali. Ai vizatoi nje vagon dhe e pyeti mesuesja se qkishte ber ai i tha mesues: derisa u ktheve ti treni shkoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:00

Titulli: Mesuesja

Para se te fillonte mesimi nxenesit e kishin shkuar ne tabele, pidhi, pidhi,..shume here.
Hyri mesuesja ne klase dhe cfare te shohe, u shtang e gjora. "Kush e ka shkru pyeti"? por askush nuk pranonte.
Filloi ta pastronte tabelen dhe ne ate moment filloi qeshja me ze e ilariteti sa qe drejtori e degjoi zhurmen dhe u nis ne drejtim te klases te shoh se q'po ndodhe. Disa femije te lazdruar kishin dale ne koridor dhe kur i pyeti mesuesi: "Qfare po ndodhe, ku eshte mesuesj"?
Ata ju pergjigjen:"Mesuesja po e pastron pidhin".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:01

Titulli: Profesori

Nje nxenes ben problem ne oren e mesimit,profesori thot:qu del jasht edhe bima prindin,ooo profesor babin e kom namerik.
Profesori:ani nanen!
Nxenesi:tanden profesor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:02

Titulli: Nxenesi dhe babai

Ka shkuar nxėnėsi nė shkollė dhe ka pasur test. Babai e ka pyetur se a i dite pytjet? Ai i tha: Pyetjet i dita por pėrgjigjet Jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:02

Titulli: Respektoni tė vjetėrit

Mėsuesja i mėson nxėnėsit qė ti respektojnė mė tė vjetrit.
Njė nxėnės duke shkuar nė shtėpi e pėrshėndet njė njeri
-Mirėdita axhė.
Ma hongėsh karin, i thot ai.
tė nesėrmen mėsuesja i pyet nxėnėsit
a e keni pėrshėndet dikė?
Po thotė nxėnėsi
por mu mė kanė thonė diēka.
Po ēka tė kanė thėnė?
Nuk muj me tregu se ėshtė flliqėt...
Po hajt e kallxoje pak me rrotulla , i thot mėsuesja.
Poo mėsuese, me ka thėnė, ma hongsh atė senin qė hin nė pidhė valla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   Mon 14 Jan 2008 - 14:02

itulli: nipi dhe plaku

nje dite mesusja iu thot nxansave kush di me bo si ujk,krejt provojn po asnjeri nuk munden me bo,edhe mesusja iu thot qe ta ushtrojn per nesra.Dhe kur vijn nesrit ne shkoll nxansat njeri e kish marr bablokin me veti mesusja po e vet pse e ke marr bablokin, ky po i thot qe babloki di me ba si ujk se une spo di,edhe msusja i thot po qysh di gjyshi yt ky iu afrohet gjyshit ne vesh edhe po i thot baba lok baba lok pre kurit ske flet me loken edhe ky ja ban aaiiuuuuuuuuu moti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per shkolla   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per shkolla
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Humor-
Kėrce tek: