ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BesSarTi <<-----

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BesSarTiNumri i postimeve : 13
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: BesSarTi <<-----   Sun 20 Jan 2008 - 15:52

1. Si quheni?...........................................................................Besart

2. Sa vjeqar jeni?....................................................................19 vjeqar

3. Ku banoni?..........................................................................Skenderaj

4. Ku jeni lindur?.....................................................................Skenderaj

5. Gjendja juaj shoqėrore: beqar, i martuar, i divorcuar etj..?.....Beqar

6. Qfare shkolle po ndiqni?........................................................Mesme (Maturant)

7. Cfare profesioni keni?...........................................................Nxenes
8. Cfare hobi keni?...................................................................Vallzimi

9.Dėshirat dhe ėndėrrat tuaja?..................................................Ka shume amo
njo prej tyre " Mu pranu n'fakultet "


10.Qfare ju pelqen tė vizitoni nė kėtė forum?..............................Gjithcka me shume gjerat argetuese ...

11.Kėnd do ta pershendetni mė me kėnaqesi?............................MiRA edhe Getushja por edhe ndonje antar qe ndoshta kemi bisedu me here ne forumet tjera ...

Perndryshe qe t'me njihni me mire une jom artiiK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 106
Age : 30
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: BesSarTi <<-----   Sun 20 Jan 2008 - 15:57

artik t'pershendessssss...se me kete nick t'njo prej tjer forumeve ...kalo bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BesSarTiNumri i postimeve : 13
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: BesSarTi <<-----   Sun 20 Jan 2008 - 16:08

Thnx prej teje ... shpresoj te kontaktojm me shpejt dhe te njo dhe une ty .. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: BesSarTi <<-----   Sun 20 Jan 2008 - 16:43

Pershendetje per ty.... Qaste te kendshme tek ne....

Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: BesSarTi <<-----   Sat 26 Jan 2008 - 2:21

Pershendetje per ty e mir se ke ardh artikk Besoj se kemi me kalu mir sbashku WinkWink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BesSarTi <<-----   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BesSarTi <<-----
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Prezantohu !-
Kėrce tek: