ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 1-vjeēari bie nga kati i tretė, shpėton pa asnjė gėrvishtje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: 1-vjeēari bie nga kati i tretė, shpėton pa asnjė gėrvishtje   Sun 20 Jan 2008 - 19:59

Njė vogėlush, i cili shkoi kėmba-dorės deri nė dhomėn e gjumit dhe u zvarrit nė dritaren e katit tė tretė ndėrkohė qė familja festonte “Ditėn e falėnderimeve”, ra nė ēatinė e dyqanit dhe jo vetėm qė ėshtė gjallė, por nuk ka asnjė kockė tė thyer. Brandon Prieber thotė se djali i tij 14-muajsh, Bradley ra nga dritarja e dhomės sė gjumit tė apartamentit tė tetos nė Brooklyn, SHBA. Tė afėrmit, tė cilit ishin mbledhur nė shtėpi gjatė kėsaj kohe mendonin se dritarja ishte e mbyllur dhe askush s’e kishte vėnė re mungesėn e djalit. “Bradley ra nga kati i tretė mbi ēatinė e njė dyqani muzikor poshtė ndėrtesės”, shkruhet nė raportin e policisė. Babai i 1-vjeēarit, Priebe u tha policisė se djali nuk kishte pėsuar asnjė goditje pas rėnies, madje ai nuk i kishte vėnė re asnjė gėrvishtje. Vogėlushi ishte nė gjendje tė mirė shėndetėsore edhe pasi kontrollit tė mjekėve nė spital. “Ėshtė njė mrekulli”, thotė Anna Priebe, mamaja e djalit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
1-vjeēari bie nga kati i tretė, shpėton pa asnjė gėrvishtje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: