ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mjeku gjen dy gaforre ne veshin e femijes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Mjeku gjen dy gaforre ne veshin e femijes   Sun 20 Jan 2008 - 20:11

Nje mjek ka nxjerre dy gaforre nga veshi i nje femije tete-vjecar i cili vuante prej disa ditesh nga nje dhimbje e pashpjegueshme e tyre. Vogelushi Jesse Courtney, i cili frekuenton klasen e kater fillore dhe jeton ne Oregon, i kishte thene nenes se prej disa kohesh degjonte zhurma te cuditshme ne veshet e tij. Gaforrja e pare e nxjerre nga mjeku, ishte e ngordhur, ndersa e dyta u gjend e gjalle. Nuk dihet ende sesi keto kafshe te cuditshme, arriten qe te perfundojne ne veshet e djaloshit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mjeku gjen dy gaforre ne veshin e femijes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: