ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gjendet i vdekur nė shtrat pas 7 vitesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Gjendet i vdekur nė shtrat pas 7 vitesh   Sun 20 Jan 2008 - 20:18

Trupi i dekompozuar i njė gjermani u gjet nė shtatin e tij pas afro shtatė vjetėsh, njoftoi policia nė qytetin perėndimor Essen.

Policia bėri tė ditur nėpėrmjet njė deklarate se burri ishte 59-vjeēar dhe i papunėsuar nė kohėn e vdekjes. Ai mund tė ketė vdekur nga shkaqe natyrore mė 30 nėntor tė vitit 2000, data kur ai mori njė letėr nga zyra e ndihmės sociale e gjetur nė apartamentin e tij, deklaroi policia.

Pranė shtratit tė tė vdekurit policia gjeti cigare dhe monedha tė markės gjermane, qė doli jashtė qarkullimit pas futjes sė euros nė vitin 2002. Apartamenti i burrit ishte nė njė ndėrtesė me zyra dhe apartamente, pjesa mė e madhe e tė cilave janė bosh.

"Askush nuk ia ndjeu mungesėn. Nuk ėshtė paraqitur asnjėherė ndonjė lajmėrim pėr njė person tė humbur", deklaroi policia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjendet i vdekur nė shtrat pas 7 vitesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: