ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Niset nė shėtitje me djalin – gjen bashkėshortin duke u mart

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Niset nė shėtitje me djalin – gjen bashkėshortin duke u mart   Sun 20 Jan 2008 - 20:19

Njė kurorėzim nė Kamboxhia ėshtė kthyer nė njė makth tė vėrtetė, kur rastėsisht ka kaluar atypari gruaja e dhėndrit.

30-vjeēarja, Sung So Lip, ishte duke shėtitur me djalin e saj njėvjeēar, kur rastėsisht ėshtė ndeshur me burrin e saj, i cili gjoja kishte shkuar “nė udhėtim zyrtar”. Bashkėshorti i saj nė fakt ishte dhėndri, i cili sė bashku me nusen ( e re), po priste mysafirėt para njė restoranti.

"Gruaja e parė ka bėrė potere tė madhe pas bisedės me dhėndrin", ka thėnė njėri nga kamerierėt e restorantit.

Pasi qė policia ka refuzuar tė intervenojė, duke pohuar se bėhet fjalė pėr problem privat dhe familjar, festa e martesės ka vazhduar.

Nė Kamboxhia, tradhtia dhe bigamia konsiderohen vepra penale, tė cilat me veti bartin edhe dėnimin me burg. Gruaja e nervozuar, megjithatė, do tė duhet qė zyrtarisht tė paraqes ankesė pėr tradhtinė e burrit tė saj - qė tė mund tė ndiqet nė mėnyrė ligjore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Niset nė shėtitje me djalin – gjen bashkėshortin duke u mart
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: