ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kafshon kalimtarin i cili nuk i tregon sa ėshtė ora

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Kafshon kalimtarin i cili nuk i tregon sa ėshtė ora   Sun 20 Jan 2008 - 20:26

Nė Pragė mund tė jetė rrezik nėse njeriu nė mes tė natės nuk di tė tregoj orėn e saktė. Njė banor i kėtij qyteti ka kafshuar njė kalimtar rasti, pasi qė nė pyetjen e tij - se sa ishte ora - nuk ka marrė pėrgjigje.

Incidenti bizar ka ndodhur natėn nė periferi tė Pragės, kur njė tė riu 31-vjeēar, i ėshtė afruar njė person i panjohur dhe e ka pyetur se sa ishte ora. I riu i ėshtė pėrgjigjur tė panjohurit se nuk di, dhe si dėshmi ia ka zgjatur dorėn pėr t’i treguar se nuk mbante orė dore.

Sapo ka zgjatur dorėn, i panjohuri ia ka kafshuar atė, me tėrė fuqinė qė kishte, njėkohėsisht duke ia vjedhur edhe kuletėn prej xhepit me disa qindra euro.

"Policia e ka kualifikuar rastin si plaēkitje”, ka thėnė pėr ditarin online "Idnes" pėrfaqėsuesja e policisė sė Pragės, Eva Miklikova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kafshon kalimtarin i cili nuk i tregon sa ėshtė ora
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: