ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ValaMala mes jush

Shko poshtė 
AutoriMesazh
valamala
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: ValaMala mes jush   Sun 3 Feb 2008 - 17:09

Pershendetej une jam nje Shok i Mires dhe me ka ftuar ketu.

1. Si quheni? - Valon

2. Sa vjeqar jeni? - 17

3. Ku banoni? - D (Gjermani)

4. Ku jeni lindur? - Kosove (Prizren)

5. Gjendja juaj shoqėrore: beqar, i martuar, i divorcuar etj..? - Beqare

6. Qfare shkolle keni mbaruar? - Jam ende ne rrjedha mesimore...

7. Qfare shkolle po ndiqni? - Informatik!

8. Cfare profesioni keni? - Nxenes/Student...

9. Cfare hobi keni? - Muzik,Design,IT,Libra, etc.

10.Dėshirat dhe ėndėrrat tuaja? - Paqja te dominoi ne bote.

11.Qfare ju pelqen tė vizitoni nė kėtė forum? - Thjesht me pelqen...

12.Kėnd do ta pershendetni mė me kėnaqesi? - Te gjith Antaret ketu sidomos ata qe me njohin hehe.

Ky ke nje Prezentim i imi shpresoj se do te kalojm mrie se bashku,kalofsh qaste te mria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: ValaMala mes jush   Sun 3 Feb 2008 - 17:17

Mir se ke ardh Valamale , dhe qaste te kendshme tek ne... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: ValaMala mes jush   Sun 3 Feb 2008 - 19:51

Flm MiRa mire se ju gjeta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: ValaMala mes jush   Sun 3 Feb 2008 - 19:53

Mir se erdhe !!
ma merr mendja se do kalojsh sa esht me mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: ValaMala mes jush   Mon 4 Feb 2008 - 1:11

mir se ke ardh kalolja mir me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 106
Age : 30
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: ValaMala mes jush   Mon 4 Feb 2008 - 15:39

mire se erdhe valamala...klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ValaMala mes jush   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ValaMala mes jush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Prezantohu !-
Kėrce tek: