ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 6 dhurata qe do te deshironte nje femer!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: 6 dhurata qe do te deshironte nje femer!!   Mon 4 Feb 2008 - 1:34

6 dhurata qe do te deshironte nje femer!!


Vajzat lumturohen kur dikush i ben nje dhurate, qofte ajo edhe e parendesishme. Por si duhet te zgjedhim ato dhurata qe lumturojne njerezit tane te zemres. Ndqiq me kujdes hapat e meposhtem :

1. Dhuro nje parfum, i cili eshte nje perfaqesues i pasionit dhe nje Cd me kenge romantike, te shkeputura nga filmat e medhenj te dashurise, keto te shoqeruara me nje trendafil te kuq.

2. Per te perkujtuar dicka ne jeten tuaj ne cift, dhurata me e bukur do te ishte aksesoret apo antikuaret e ndryshme. Vetem ne kete menyre ajo do te vazhdoje te kujtoje takimin e pare.

3. Nese njeriu i zemres kenaqet nga dhuratat fine, atehere zgjidh nje pale te brendshme, krejtesisht te vecanta. Duhet te japin nje mesazh te rendesishem. Perpiqu qe mbi to te shkruash dicka qe asaj i kujton dicka.

4. Nje dhurate mjaft e cmuar per te dashuren tuaj do te ishte edhe nje kafshe prej pellushi, e cila do te konsiderohet gjithnje si nje objekt jo vetem fatsjelles, por edhe nje garanci per jetegjatesine e lidhjes.

5.Nje liber ose nje album fotografish do te ishte ideal si dhurate, edhe pse duket demode. Libri mund te kthehet ne kultin e dites tuaj, duke zgjedhur fraza qe do te kthehen ne motivin e jetes, ndersa albumi do te fiksoje ato me se miri.

6. Nje udhetim i papritur do te ishte dhurata me e bukur per nje ēift te dashuruarish. Zgjidhni vende krejt te shkrete per te kaluar nje kohe meditimi me vetveten dhe njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
6 dhurata qe do te deshironte nje femer!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: