ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Teuta-live
Princess
Princess


Numri i postimeve : 22
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri   Sat 12 Jan 2008 - 3:16

A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashuri? Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri.

12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
11. Ecen shume ngadale kur je me te
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
06. Fillon te degjosh kenge te lehta
05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
02. Do beje cdo gje per te...
01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen... Smile I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri   Sat 26 Jan 2008 - 23:28

Aha shum e vertet
kjo me pelqen nje thenie shum e mir
se kjo me te vertet me ndodh tani per tani mua e zdi se kujt i ka dal kshtu po sigurisht qe mu po Smile
Pershendetje deri te Teuta ke nje tem te mir Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: