ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Sun 10 Feb 2008 - 18:49

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

Demi:
Puthjet e demit janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne... cfardo qe ju bie ndėrmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....


Bricjapi:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

Peshqit:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....

Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Sun 10 Feb 2008 - 19:56

Per mua qenka Bukur.

Peshqit:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Sun 10 Feb 2008 - 21:51

DeQaNaSjA shkruajti:


Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....


AHHAAHA ehhhhhh valla qekja jam une.... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 898
Age : 33
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Mon 18 Feb 2008 - 18:43

DeQaNaSjA shkruajti:


Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

Laughing Laughing Laughing


Po breee shum interesant osht kjooo pun :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Benita

avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 27
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Fri 21 Mar 2008 - 22:45

Edhe per mua valla shum mir koka...

Peshqit:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Mon 9 Jun 2008 - 12:42

Cito :
Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

hmmmm spo ju kallxoj a osht qashtu se marre Razz:P hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: