ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Intervistė dashurie..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Intervistė dashurie..   Sun 10 Feb 2008 - 18:55

Interviste e vogel per te gjith ju.

1. Cfar eshte dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon per tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
40. Edhe ne fund, Qmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Intervistė dashurie..   Sun 10 Feb 2008 - 22:21

. Cfar eshte dashuria? --- Dashuria eshte nje gje qe gjithkush e provon dhe e lakmon...

2. Ke dashuruar ndonjeher?--- PJO ... heheh

3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?--- Hmmmmm kisha then dashuria te ben te lumtur, te nevoitet nje pratner per ate dhe dashuron, dhe fundi fundit dashuria eshte pjes e jetes tone e deshtem apo se deshtem...


4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?--- Jo ende...

5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?--- UHHHHHHHH ka shume.... Kisha veq nje fraz te nje kenge qe me pelqen ku kendohet... ^^Po si qenka DASHURIA me e Msheft se Fshetesia^^ shume me pelqen...

6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?--- ahhahah .... Fjalet e ti...

7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?--- Ketu mendoi se kur nuk duhesh dike dhe ta lejosh ta duash eshte me vshtir per dy pale.... Keshtu kisha then te dyjat...

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?--- PO

9. Te kan tradhetuar ndonjeher?--- PO

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?---Jo gjithmon...

11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?--- PO moi qy... Laughing

12. Edhe e anasjellta vetem me seks?--- JO Laughing

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?--- Edhe po edhe jo... dmth qe edhe vet duhesh ta kerkosh pak qe edhe aja te vjen...

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?--- Po mendoi...

15. Je i/e fejuar?--- Jo Qfarte...

16. i/e dashuruar?--- PO ne Princin e kaltert... :L

17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?--- Ncuk kurr...

18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?--- Ncukkkk...

19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?--- E pamundur...

20. Beson ne dashurin e perjetshme?---- PO

21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?.... PO Dashuria duhet te jet Reciproke... Very Happy

22. Cfar mendon per tradhetine?--- Tradhti mooooo... Vrasje per ata qka tradhtoin... :S

23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?--- Tek une PO...

24. Do ta falje tradhetine?--- Ncukkkkk...

25. Do ta pranoje si dicka normale?--- Ne marsha qeta nermale ateher edhe pederat pra jan nermal... :L

26. Perse tradhetohet?--- Perse ka njerz qe jan tradhtor dhe per tradhtu jeta tyre nuk ju duket interesant...

27. Ndershmeria fiton gjithmone?--- Pa dyshim...GJITHMON...

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?--- JO....

29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?--- Te tregoi te dreiten kur te vjen puna deri aty do pajtosha nuk do beja asgje.... Tipi jem...

30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?--- Nese eshte Besimtar dmth qe Beson te ZOTI...

31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?--- S'mendoi hiq shtrig bre... :L ROMANTIK :$

32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?--- Eshte e mundshme...

33. Egzistojne dashuri ne distance?--- PO une e kam ket prancip...

34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?--- JO

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?--- Jo gjillimisht ndoshta ka ndodh po pa dije...

36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?--- Jo te gjithe gjithmon eshte mir te jesh e rezervuar...

37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?--- Shkurt te Besoi ne ZOT dhe te veproi sipas urdherave te TIJ...

38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?--- Shume i majr... Laughing

39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu.. Te pershendes ty Qyfte...

40. Edhe ne fund, Qmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?--- Shume te mira ... Je e Guximshme... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 898
Age : 33
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Intervistė dashurie..   Tue 4 Mar 2008 - 13:34

Interviste e vogel per te gjith ju.

1. Cfar eshte dashuria? Dashuria eshte gje qe re iher ne to nuk munesh me dal ma Very Happy
2. Ke dashuruar ndonjeher? Po
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar? pa dashuri ska jete,Very Happy te duhet sepse pa te nuk je askushi, dhe nese ke dashurin i ke te gjitha
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje? Jooo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Pff ka plot bash plot ka spo di cillen me cek
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj? Hahah sekret osht kjoo :L
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje? :Te duash mendoj Very Happy
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Ayyy marum krejt :L
9. Te kan tradhetuar ndonjeher? Ncuk Very Happy
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Nuk ma merr menja
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks? Sssss..smuj valla Very Happy
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Ehhh kta nashta :L
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Pa e kerku skaa ...edhe babadimri nuk ta bjen garant :L
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende? Jo nuk mendoj ashtu
15. Je i/e fejuar? Jo mor
16. i/e dashuruar? Po mor
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe? Fatkeqsisht Rolling Eyes
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter? Moti u kon kjoo nuk ndodh maa Very Happy
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje? Cilla gjee ?Very Happy
20. Beson ne dashurin e perjetshme? Po mer Very Happy
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke? Po normal Wink
22. Cfar mendon per tradhetine? E keqe osht vallai mos e provoni kurr Very Happy
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje? Ndoshta po ndoshta joo Very Happy
24. Do ta falje tradhetine? Varet se sa e rende eshte Wink
25. Do ta pranoje si dicka normale? Thash varet qysh osht
26. Perse tradhetohet? Se ja kona edhe me tjeter kon po qka :L
27. Ndershmeria fiton gjithmone? Opp pa dyshim
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar? Ndoshta
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do? Gjithqka qe eshte e mundshme
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi? Te une po ze nje vend shum te rendesishem Wink
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti? Ivvvvv breeee jo bre se tanii mos lakmoni naj sen :L
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri? Ka mundesi
33. Egzistojne dashuri ne distance? Poo
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Veq tradhetis tjerat poo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur? Spo di valla pom doket qe po ...ama pa dashje Sad
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar? Qkaa me qkep aty krejtve bree palidhjee :L
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty? E bukur , e sinqert ,qe um beson tej mase , puntore(se ajo demele une demel nuk e rrok Laughing)
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta? Shum najs aa :L
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu.. Ty dhe vetem tyy Very Happy
40. Edhe ne fund, Qmendim keni per personin qe krijoji kte intervist Je gjeniale ...krenohna me ty qe te kam qifte (K)p.S. Du me ta pa edhe ty intervisten ktuu menihereee Very Happy :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Intervistė dashurie..   Sat 8 Mar 2008 - 13:54

DeQaNaSjA shkruajti:
Interviste e vogel per te gjith ju.

1. Cfar eshte dashuria?
1.Dashuria eshte gjeja me e shtrenjte per ate qe din ta dashurojne dhe ta jetojne.
2. Ke dashuruar ndonjeher?
2.Po
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
3........Spo di valla ka shum arsyje
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
4.Jo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
5.MASSARI - REAL LOVE..Qeka pom kujtohet per momentin
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
6.Nuk e di....
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
7.Ta duash Very Happy
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
8.Po Embarassed
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
9.jo :L
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
10.Nuk pajtona me ket shprejhje..
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
11.po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
12.Ndoshta
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
14.Ne disa raste edhe duhet Neutral
15. Je i/e fejuar?
15.JO :L
16. i/e dashuruar?
16.pO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
17.jO Nuk m'ka n'dodh ende
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
18.Jo
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
19.Ndoshta
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
20.Po sigurisht..
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
21.Po mendoj
22. Cfar mendon per tradhetine?
22.Tradhetija Edht Krim Mad
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
23.Padyshim qe po Rolling Eyes
24. Do ta falje tradhetine?
24.Ne dahsuri falet gjithqka por nganjeher dashurija shendrrohet ne urrejtje...
25. Do ta pranoje si dicka normale?
25.Jo valla
26. Perse tradhetohet?
26.Mendoj se as ata njerz qe tradhtojn nuk e din as pse tradhtoj Razz
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
27.Po e verteta heret a von del ne shesh..
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
28.Varet se qfar tradhetije ka qen...Po thash edhe am heret se dahshurija mund te shendrrohet ne urrejtje.
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
29.Do te beja gjithqka brenda munsive te mija Smile
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
30.Normal besimi ze nje vend te rendesishem mos te themi vendin e par se ka shum gjera tjera qe jan me te rendsishme Very Happy
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
31.no coment...
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
32.T'mos themi gjitmon por ne disa raste po...
33. Egzistojne dashuri ne distance?
33.Po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
34.Jo gjithqka...
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
35.Po valla Sad
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
36.Jo te gjithve vetem personave qe ju besoj...
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
37.qfare ta qet zoti :L
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
38. lol! Mashalla i mir :L
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
33.lion po e peshendes (K)
40. Edhe ne fund, Qmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?
40................................... :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervistė dashurie..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Intervistė dashurie..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: