ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dashuria ne syte e nje djali 10 vjecar !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteRNumri i postimeve : 20
Localisation : N'ParajS
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Dashuria ne syte e nje djali 10 vjecar !   Wed 13 Feb 2008 - 17:12

Nje djale i vogel 10 vjecar, ne nje ese te tij, e pershkruan keshtu dashurine:

“Dashuria eshte dicka qe i ben dy njerez te mendojne se jane te bukur, edhe kur askush tjeter nuk mendon keshtu. Eshte gjithashtu dicka qe i ben dy vete te ulen ngjitur ne nje stol, edhe pse ka mjaft vend dhe askush tjeter nuk eshte ulur aty. Eshte dicka qe i ben dy vete te heshtur kur ne jemi prane tyre. Dhe sapo ne te largohemi, ata s’pushojne se foluri per endrra dhe lule. Ja, kjo eshte gjithcka di per dashurine, deri sa te rritem.”Nje pershkrim shume interesant i nje djali vetem 10 vjecar. Per fat te keq, shume prej nesh rriten dhe kurre nuk kapim se cfare eshte dashuria.
ahuaua qka mendoni per kete ese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ks-forum.net
 
Dashuria ne syte e nje djali 10 vjecar !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: