ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cila ėshtė kėnga...??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteRNumri i postimeve : 20
Localisation : N'ParajS
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Cila ėshtė kėnga...??   Wed 13 Feb 2008 - 17:15

Cila eshte kenga, ose kolona zanore e lidhjes tuaj? Te gjithe ciftet kane nje kenge e cila simbolizon, dhe u kujton atyre kohen kur jane lidhur, ose njohur fillimisht? E cila, shpreh si ta thuash, ose percjell nje mesazh per te dy partneret...
Si ndjeheni kur e degjoni ate kenge? Cfare efekti ju jep?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ks-forum.net
 
Cila ėshtė kėnga...??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: