ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GentaNumri i postimeve : 20
Registration date : 17/02/2008

MesazhTitulli: pershendetje   Sun 17 Feb 2008 - 16:33

tungat jam genta une jam nga gjk dhe ju pershendes shum po me pelqen kjo faqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sun 17 Feb 2008 - 16:36

Pershendetej Genta mire se edeh kalofsh sa ma mire mes nesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 63
Age : 30
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sun 17 Feb 2008 - 16:38

Pershendetje edhe nga une e nderuar e qaste te kendshme tek ne.... Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shoqeria.forumfamilly.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Mon 18 Feb 2008 - 14:04

Mir se ke ardh genta besoj qe do te kalosh mir ktu me neve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 898
Age : 33
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Mon 18 Feb 2008 - 14:35

Tungatjetaa Genta :L mire se ke ardh ktu te naa Wink normal qe ki me kalu mire se na ki neve ktuu mos ta nin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Tue 19 Feb 2008 - 21:01

Pershendetje genta mir se erdhe ne forumin ton
dhe ma merr mendja se do kalosh mir ketu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 353
Age : 26
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Tue 26 Feb 2008 - 0:49

Mir se erdhe Genta besoj qe ki me kalu mir me neve T'pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
M!r!

avatar

Numri i postimeve : 37
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat 29 Mar 2008 - 14:50

mir se je ardh Genta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 27
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Tue 22 Apr 2008 - 22:08

Prsh per ty...klm bukur Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Mon 9 Jun 2008 - 11:46

mir se ke ardh genta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Prezantohu !-
Kėrce tek: