ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 te flas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GentaNumri i postimeve : 20
Registration date : 17/02/2008

MesazhTitulli: te flas   Sun 17 Feb 2008 - 16:46

teflas me piskam po spo mirem vesh dhe kjo pun e jonja gati u bo pshesh mbasi na me fjal nuk po kuptohem ateher une mo nuk po te drejtohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GentaNumri i postimeve : 20
Registration date : 17/02/2008

MesazhTitulli: une spo di   Sun 17 Feb 2008 - 16:52

spo di qka po ndodh
spo di qka po zihet
veq boll mir e di se
mua nuk po me rrihet

ne ket koh pa koh
krejt o monotoni
veq ishalla na dispnon
pak kjo pavarsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
te flas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Poezi-
Kėrce tek: