ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie pėrballė njėra-tjetrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie pėrballė njėra-tjetrės   Tue 19 Feb 2008 - 23:15Pas shumė vitesh shmangie, Jennifer Aniston, Brad Pitt dhe Angelina Jolie do tė takohen njė natė para ndarjes sė ēmimeve Oskar.
“Jennifer dėshiron tė shkojė”, ka thėnė njė i afėrt i Aniston, “por ajo e din qė mund tė ndodhė ndonjė pėrplasje”.

Nė tė kaluarėn Jolie, e cila ka njė fėmijė biologjik me Pittin dhe si duket ėshtė shtatzėnė me tė dytin, ka thėnė qė mirėpret njė takim me Aniston.

Duket se edhe Aniston ėshtė pajtuar tė takohet me ēiftin. Njė shoqe e saj ka thėnė: “Ajo mė ka thėnė se shmangia ndaj Brad Pitt dhe Angelina Jolie ėshtė mė e dhimbshme se vet takimi me ta”. (telegraf)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie pėrballė njėra-tjetrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: