ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Angelina Jolie dhe Brad Pitt do tė martohen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Angelina Jolie dhe Brad Pitt do tė martohen?   Sat 23 Feb 2008 - 14:09Aktorja dhe humanistja Angelina Jolie dhe partneri i saj, aktori Brad Pitt, raportohet se kanė nėnshkruar njė marrėveshje para-martesore tė vlefshme 200 milionė dollarė.

Ēifti planifikojnė njė martesė ishullore gjatė kėsaj pranvere, derisa Jolie thuhet tė jetė shtatzėnė me binjakė.

“Ata qė tė dy kanė kaluar nė divorce dhe mjaft tė menēur qė tė mos martohen me pa njė marrėveshje paramartesore mbi pronėn”, ka thėnė burimi. “Ata e dinė se nėse zoti i ndalon, gjėrat nuk funksionojnė, ata mund tė ndahen dhe tė ecin nėpėr rrugė tė ndryshme, me pronat e tyre”, ka thėnė njė burim.

Pitt, mė herėt ka qenė i martuar me aktoren Jennifer Aniston, ndėrsa Jolie me Jonny Lee Miller deri nė vitin 1997. Mė pastaj ajo ka qenė e martuar me Billy Bob Thornton, nga i cili u divorcua nė vitin 2003.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Angelina Jolie dhe Brad Pitt do tė martohen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: