ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vuan pse s’ėshtė e bukur!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Vuan pse s’ėshtė e bukur!   Fri 21 Mar 2008 - 14:21

[b]

Ylli i serialit "Sex and the City" nuk e kupton pse votuesit nė anketėn e revistės "Maxim" e kanė zgjedhur mu atė femrėn mė sė paku seksipile nė botė. Sarah Jessica Parker (43-vjeēare) thotė se rezultati i anketės ėshtė brutal dhe e ka prekur shumė atė, por edhe bashkėshortin e saj, Matthew Broderick, sepse ka filluar ta vėrė nė dyshim shijen e tij. "A i kam gjinjtė e mėdhenj prej silikoni, botox pėr buzė tė fryra? Jo s'kam. Nuk u pėrshtatem disa standardeve tė revistave pėr femra. A pėr kėtė arsye qenkam femra mė pak seksi nė botė? Kjo ėshtė brutale dhe mė ka shokuar", tha Sarah pėr revistėn "Grazia".

[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vuan pse s’ėshtė e bukur!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: