ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Jon Voight mburret me vajzėn e tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Jon Voight mburret me vajzėn e tij   Mon 14 Apr 2008 - 22:32Babai i Angelina Joliet, Jon Voight, ka shprehur dėshirėn e madhe pėr t’u afruar pėrsėri me vajzėn e tij, duke thėnė fjalė tė shumta lėvduese pėr aktoren.
Jolie qe mė shumė se njė dekadė e ka larguar nga jeta e saj babanė 69-vjeēar, megjithatė Voight ka thėnė vetėm fjalė miradije pėr vajzėn gjatė premierės sė filmit mė tė ri tė tij, “Forgetting Sarah Marshall”.

“Jam shumė i emocionuar pėr shtatzėninė dhe ia dėrgoj dashurinė time familjes sė saj. Ata po bėhen njė familje e madhe dhe kjo ėshtė diēka shumė e mirė. Ėshtė kėndshėm kur e sheh dikė duke krijuar familje dhe duke iu pėrkushtuar asaj. Njerėzit tė cilėt rritin fėmijė janė heronj pėr mua, sepse duhet shumė pėrkushtim pėr ta bėrė njė gjė tė tillė. Ndėrsa kur kėtė e bėjnė me qejf dhe dashuri, atėherė s’ka asgjė mė tė bukur”, ka thėnė aktori veteran.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jon Voight mburret me vajzėn e tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: