ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dashuria Kuron Semundjet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Dashuria Kuron Semundjet?   Sat 12 Jan 2008 - 17:00

ēfar mendoni ju?

A kuron Dashuria Semundjet?

Une mendoi se te kuron deri ne njefare mase,ndikon pozitivisht ne gjendjen emocionale domethen je me i c'liruar nga streset dhe gjerat e tjera,por sigurisht se nuk eshte per te gjith njejt dhe te kukush ndikon ndryshe.....ateher na thuani se si ndikon tek ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dashuria Kuron Semundjet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: