ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...   Sat 12 Jan 2008 - 17:03

--------------------------------------------------------------------------------

Arsyja se pse prindrit nuk flasin me ne per jeten dhe kulturen Seksuale eshte Mungesa e Kultures se komunikimit nder Familjar edhe mbi na mungon Shkollimi dhe edukata...me vjen mir per disa gjera pozitive qe kan ndodh pas luftes me ne fund edhe ne shqiptaret jemi ba sado pak tolerant...por perseri na mungojn shum sene...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 28
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...   Fri 18 Jan 2008 - 23:31

nOrmaL se marre me fol me qiken e me djalin qysh boet seks ahahah e me ja msu stilet se mu ludh neper web faqe erotike tu neyt e tu msu:p auhauhah lol pak po qa me bo ky o realitet duet me ece dekada per mu permisu diqka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...   Wed 23 Jan 2008 - 12:05

op volla qashtu a qfar kulture o me i kallxu baba qikes se qka duhet me ba kur te bash sex kjo pom doket mu pak si pak si palidhje shum a hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...   Sat 26 Jan 2008 - 23:33

Shuj breh me prind a folet per sex pash Zotin
po a muj mi than nanes un qka mi ba qikes qka jo po shuj allahile ...
po pajtona me ket mendim pak a shum
si psh un mashkull qe jom ... per do sene e kisha pyt babain tim
e per vajzat kisha than qe ndonje her ju nevoittet nje bised me nenat per disa tema ama jo te thedha qe me ardh deri te ndonje mos kuptim apo najsen ....
Po badihava te na shqiptart smundet te paramendohet me ksi tema per shkak se jem pa pik mendje me bo mi than un babes tem qeshtu ma lun nanen mkill dajak thot ti bitha jote pot intereson per ket pun po shuj allahile
mos qelni tema qe nuk mundet te bisedohet shujj Razz
Po prap se prap ju pershendes dhe ju deshiroj qaste te kendeshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse prinderit tane nuk flasin me ne per seksin...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: