ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Sat 12 Jan 2008 - 17:04

Un mendoj se... keshillat e prinderve duhet te degjohen, por nese nuk jan te drejta dhe kundershtojn quuumm, ather veproj si me thot zemra jeme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Mon 14 Jan 2008 - 22:45

se di e kam shum me rendesi mendimin e prinderve un per veti sbesoj qe isha ngut pa i pyt prind
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Mon 14 Jan 2008 - 23:47

Me rendesishme tek martesa eshte te dy qiftet nese mes pari ata jan n'dakortit dhe nese duhen nemerzveti ateher nje PRIND ku deshiron lumturin e femijs nuk do t'ja kish ndaluar....

Une per veti mendoi qe PRINDERIT tane kan prevoi me shume ne jeten e tyre kshtuqe mendimi i tyre ben shume pershtypje tek une, dhe nese vjen pune deri aty per momentin mendoi se me shume do ta kisha ndegjuar Familjan pasi qe familja eshte me afer se ai dhe qe kam besim me shume tek Familja... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Sun 20 Jan 2008 - 2:21

jo se besoj se kisha mujt me ba diqka t'till pa lejen e prinderve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker besi
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 239
Age : 29
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Wed 23 Jan 2008 - 12:02

mira qa shkrujti

Une per veti mendoi qe PRINDERIT tane kan prevoi me shume ne jeten e tyre kshtuqe mendimi i tyre ben shume pershtypje tek une, dhe nese vjen pune deri aty per momentin mendoi se me shume do ta kisha ndegjuar Familjan pasi qe familja eshte me afer se ai dhe qe kam besim me shume tek Familja...un mendoj se e ki gabim ty psh familja nuk mund me ta xhet at person ty qet fle nzemer edhe per at mendoj se duhen degjohen keshillat e prinderve qe mos tshkojm rrugave tkqija mos ti ceki tash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
XanNuTh`Kkk
Princess
Princess


Numri i postimeve : 42
Age : 28
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Fri 25 Jan 2008 - 15:37

un jam rrit me keshillat e prinderve te mi...me kulturen e tyre...edhe mendoi se e di se qfar duan ata... njejt dua edhe un... edhe e di se qfar prindrit e mi pranoin ta ken Mik ne shtepin e tyre e qfar Jo,Edhe nuk mendoi se do t'kem probleme t'ksaj rryme... se i kam prinderit e kuptushem,e din qfar kerkoin nga ne femijet... dhe asnjeher si kom zhgenjy e as qe do ta bej ndonjeher...thjesht kemi shijen e njejt per shkak te kultures familjare qe ata na kan mesuar,dhe asnjeher nuk shikoi me sy nje dial qe Babait tim nuk i pelqen,kur si pelqen atij as mua nuk me pelqen.
asnjerher sdo ta kundershtoja Babin per diqka te till... po e di qe as ai nuk me kundershton mua....
Zgjate kamen sa ta kesh jorganin.... thot populli...

edhe ne duhet te lidhemi me dikend aq sa na pranon rrethi e familja ion e ngusht.. e jo te jet kreit i rangut tieter.


neise.. t'pakten k'shtu mendoi un Very Happy... i pranoi kritikat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   Sat 26 Jan 2008 - 23:23

oo PLAQ ti me gjith to
po un hiq pa te vet tkisha grabit oj kueder Smile
edhekshyr qiko mos ma qo zanin si nalt se kuku per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do martoheshit pa lejen e Prinderve ! ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: