ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Sat 12 Jan 2008 - 17:07

Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?

Une mendoj se ska nevoj te gutet kerksuh oo ta gjej ta gjej personin e duhur secili e kem te percaktuar nga i madhi Zote dhe rasisht apo pa rasisht do ta takosh kur te oshte koha e duhur .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Mon 14 Jan 2008 - 22:42

pajtohem me ty deqanase menoj qe dashuria vjen vet nkerkim tdashuris nese je munesh me gabu ma leht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Mon 14 Jan 2008 - 23:53

Po mendoi se fatit nuk i dihet , nese e kerkon teper dhe nuk te vjen, humb shpresen duke menduar se DASHURIA nuk egziston, por nese e pret se do te vjen vet mendoi qe njeta gje do te ndodh....

Pra siq that edhe ju me mir eshte t'ja lejm ZOTIT, ē'do kush e ka te percaktum fatin e vet, si dhe kush?? Ate duhet ta pranoim si Surpriz ne jete...

Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Sun 20 Jan 2008 - 12:06

Pajtohem me ju me lart mendoj se dashurin nuk ka nevoj ta kerkosh ajo vjen vet ndoshta ateher kur me se paku e pret.............pra duhet te presesh derisa te paraqitet dikush qe do te ta marr zemren nuk eshte e nevojshme qe ta kerkosh ate person sepse kur eshte e shkruar ai/ajo do te paraqitet edhe nese e kerkon edhe nese nuk e kerkon fare.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 898
Age : 33
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Sun 20 Jan 2008 - 13:12

Vallai si e dyshim kjoo qe vjen vet Razz nejsee qashtu osht ama edhe pa dal ti pak me lyp shtir qe vjen te shpija met lut dikush me ta bo hajde merrum Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
BesSarTiNumri i postimeve : 13
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Sun 20 Jan 2008 - 16:34

pajtohem me juve qe thoni se dashuria vjen vete ... ama duhet me ja bon pakez hyzmetin qysh thojn t'vjetrit .... bonja hyzmetin tanaj t'vjen se qysh tha leo bilem neve djemve nuk na lyp kerkush ne shpi e juve femrave grat folin njera me tjetren jo qekjo e ka nje qik te mire e tanaj ja qon msitin edhe ta gjan djalin .... a na djemt duhet me gjet me lyp te dashuren ... se di sa kesh i qart ama kshtu mendoj ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   Sat 26 Jan 2008 - 23:29

Vallah dashuria vjen pa prit e pa kujtu
desh e lype desh jo nje dit ajo vet tu paraqitet
dashuria esht nje gje qe ne jet kurr aq mir nuk je ndi mendoj kur je i dashurum ...
kshtu qe dikush e kerkon dikujt i vjen vet ... keshtu tash;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashurin duhet ta kerkosh apo vjen vete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Dashuria!-
Kėrce tek: