ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Librin te cilin e keni ne dore eshte...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 106
Age : 30
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Sat 12 Jan 2008 - 18:43

Cili eshte libri i cili gjendet ne duart tuaja keto dite...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Sat 12 Jan 2008 - 22:52

Po tash jam duke lexuar nje liber fetar qe quhet '' E mshefta e msheftesis''...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 106
Age : 30
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Tue 15 Jan 2008 - 15:32

libri i cili ketyre diteve ndodhet ne duart e mia eshte makroekonimia 2 ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 28
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Sun 27 Jan 2008 - 13:06

Trendafili ne Got

Arif Demolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Sun 27 Jan 2008 - 14:36

Librit te cilin jom te lexu tash esht
Engjujt dhe Demonet-Nga Dan Brown
shum e mir esht po ende se kom mbaru ka me lexu mashalla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Sun 17 Feb 2008 - 20:31

I.Kadarese :"Pallati i endrrave" !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Librin te cilin e keni ne dore eshte...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: