ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??   Sun 13 Jan 2008 - 1:45

Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??

Per mua jan filmat edukatif, gjethashtu te jen pak romantik, por kurssesi erotike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

avatar

Numri i postimeve : 257
Age : 28
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??   Tue 12 Feb 2008 - 13:09

Vallah FIlmat qe i dua ti shikoj qe i prefferoj jan
Ali G , Van Halsing , Troja etc Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 26
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??   Sat 16 Feb 2008 - 21:10

Horror edhe romantik Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 898
Age : 33
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??   Sat 16 Feb 2008 - 21:27

DeQaNaSjA shkruajti:
Horror edhe romantik Embarassed


Edhe une keta lloj filmash preferoj sidomos pas filmave horror jam i pasiounum teper po ashtu edhe aksion Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
valamala
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??   Sat 16 Feb 2008 - 22:49

Disa nga llojet e preferuara jan Action,Thriller/Horror,Romatike etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cillet jane llojet e filmave qe ju i preferoni ti shikoni ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kėrce tek: