ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Aktori Xheki Ēen incizon himn pėr Olimpiadėn nė Pekin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Aktori Xheki Ēen incizon himn pėr Olimpiadėn nė Pekin   Sun 13 Jan 2008 - 1:47

Ylli i filmave aksion Xheki Ēen (53) e incizon himnin pėr Lojėrat e ardhshme Olimpike nė Pekin.

Pėrveē muskujve, Ēen tani i ushtron edhe telat e zėrit, kėshtu qė do ta incizojė himnin "We Are Ready", e cila do tė kėndohet para fillimit tė Lojėrave Olimpike nė Pekin, vitin e ardhshėm.

Ēeni nė blogun e tij publikoi se kėngėn e ka incizuar tre orė nė njė studio nė Pekin. Muzikėn e ka kompozuar Piter Kam, fitues i Ariut tė argjendtė pėr muzikė filmi nė festivalin e ardhshėm nė Berlin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aktori Xheki Ēen incizon himn pėr Olimpiadėn nė Pekin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: