ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Presidenti i Shqipėrisė Bamir Topi sė shpejti do tė vizitojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Presidenti i Shqipėrisė Bamir Topi sė shpejti do tė vizitojė   Sun 13 Jan 2008 - 15:15
- Presidenti i Shqipėrisė, Bamir Topi, gjatė kėtij muaji do tė vizitojė Kosovėn, me ftesė tė shefit tė UNMIK-ut dhe Presidentit tė Kosovės. "Unė do tė vizitoj Kosovėn nė datė 25, 26 dhe 27 janar, qė do tė thotė pas dy javėsh. Ndihem i lumturuar qė do tė jem nė Kosovė nė njė moment historik pėr Kosovėn, kur Kosova mė shumė se kurrė ėshtė nė prag tė marrjes sė statusit tė pavarėsisė", bėri tė ditur Presidenti Topi gjatė komunikimit me dėgjuesit nė njė emision tė BBC-sė. Kreu i shtetit shqiptar theksoi se ėshtė i "mbushur me emocion" pėr kėtė vizitė nė Kosovė dhe ėshtė shumė i motivuar dhe mezi pret qė tė shkojė nė kėtė vizitė zyrtare, e cila, siē thotė, po pėrgatitet me mjaft kujdes. Bamir Topi Kosovėn pėr herė tė parė e kishte vizituar menjėherė pas ēlirimit.

Marrur nga Gazeta QIK !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Presidenti i Shqipėrisė Bamir Topi sė shpejti do tė vizitojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajmet :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek: